sluzby

Služby

Poskytujeme ucelené služby v oblasti stavebnictví, nákladní automobilové dopravy, likvidace odpadů a pronájmu stavební techniky.

Profesionální služby poskytujeme ve městě Brno a v jeho okolí. Zaměřujeme se především na zemní práce, které zahrnují stavební činnost, vyrovnávání terénu, výkopové práce i demolice staveb.

V oblasti automobilové dopravy se zabýváme nákladní automobilovou dopravou a pronájmem kontejnerů o velikosti 1, 3,5, 5, 9 a 12 tun. Naše kontejnery slouží především na stavbách pro ukládání suti nebo při vyklízení a demolici staveb. Naší specializací je recyklace odpadů a kompletní likvidace objektů včetně ekologického využití zbylých materiálů a rekultivace krajiny.

Poslední kategorií nabízených služeb uzavírá pronájem stavebních strojů a zemní techniky. Pronájem bagrů poskytujeme včetně zkušené obsluhy. A pokud vás čeká úprava terénu bagrem, kterou byste rádi provedli svépomocí, nabízíme k zapůjčení minibagry a rypadla.

Investorům a developerům zároveň nabízíme odborné vyhotovení podkladů pro výběrová řízení včetně rozpisu prováděných prací a cenových kalkulací.

Veškeré služby provádíme v okresech Brno město a Brno venkov.Pronájem bagrů - BrnoAutodoprava - BrnoKontejnerová doprava - Brno